Poszerzone naczynka na twarzy, szyi i dokoldzi to jeden z najczęstszych problemów, z jakimi zgłaszają się klientki gabinetów kosmetycznych. 

Wpływ na rozszerzanie naczyń krwionośnych na twarzy ma wiele czynników. Pierwszym jego objawem jest zaczerwienienie tzw. rumień. Początkowo rumień mija, ale z biegiem czasu utrwala się i pozostaje na stałe. W konsekwencji powstają wyraźne, trwałe rozszerzone naczynia krwionośne, które prześwitują przez naskórek. Takie zmiany określamy terminem teleangiektazje.

Występują one głównie u kobiet, ponieważ hormony estrogenowe działają rozluźniająco na mięśnie naczyń co prowadzi do zwiększenia ich skłonności do poszerzania się.

hot 1

Proponujemy zabieg, który w bardzo skuteczny sposób pomoże w walce z powyżej opisanym problemem.

Zabieg składa się z czterech faz:

I FAZA – demakijaż i tonizacja

Wykonujemy demakijaż twarzy mleczkiem, następnie tonizujemy skórę antybakteryjnym tonikiem normalizującym.

II FAZA – maska silnie oczyszczająca

Nanosimy maskę głęboko oczyszczającą na ok. 20 min. Absorbuje ona zanieczyszczenia i tłuszcz, działa zmiękczająco i nadaje cerze ładniejszy, zdrowy koloryt. Maska pozostawia skórę gładką, napiętą i daje uczucie świeżości.Zmywamy i osuszamy skórę. Przy użyciu toniku normalizującego przywracamy skórze jej naturalne PH.

III FAZA – zabieg HOT-COLD

Wykonuje się go za pomocą dwóch głowic. Jedna z głowic posiada system chłodzenia, druga zaś wytwarza ciepło.Zabieg głowicami Ciepło-Zimno stosowany naprzemiennie wpływa na gimnastykę naczyń krwionośnych skóry. Usprawnia krążenie, wycisza stany zapalne, wygładza zmarszczki, poprawia elastyczność, a także uodparnia skórę na zmienne warunki atmosferyczne.

IV FAZA – maska obkurczająca naczynia krwionośne

Aplikujemy maskę, której specjalnie opracowana, bogata receptura dzięki wysokiej dawce naturalnych składników aktywnych doskonale pielęgnuje skórę, wzmacnia naczynka krwionośne i zapbiega powstawaniu pajączków oraz uspokaja nadwrażliwą skórę. Zawarta w niej rutyna wzmacnia naczynka krwionośne oraz zapobiega utrwalaniu zmian naczyniowych. Aktywne ekstrakty z kasztanowca i miłorzębu japońskiego poprawiają ukrwienie skóry oraz działają przeciwzapalnie, ściągająco i uszczelniająco, dzięki czemu zmniejszają kruchość naczyń krwionośnych oraz skłonność do powstawania zaczerwienień i pajączków. D-pantenol doskonale nawilża i wygładza. Masło Shea - naturalny filtr UV - chroni przedzkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Na zakończenie zabiegu aplikujemy Serum uszczelniające naczynia o przedłużonym działaniu. Nie zmywamy!