SPA Gold – rytuał ekskluzywnego odżywienie

relax

 

Rewitalizująca moc i ponadczasowe właściwości Słońca i Złota zamknięte w jednym niezwykle rajskim zabiegu. Rytuał zapobiega starzeniu, chroni komórki DNA, stymuluje metabolizm oraz dostarcza skórze energii. Pierwsza część rytuału składa się z peelingu kwasowego całego ciała, ekskluzywnego okładu oraz rajskiego masażu. Druga część to ekskluzywny odżywczo-liftingujący zabieg na twarz z drobinkami złota.

Czas trwania: ok 3 godz

gold 1

 

SPA Hydro – rytuał ekskluzywnego nawilżenia

Zabieg działający silnie nawilżająco dla skóry. Zapewnia jej komfort i jedwabistość. Uzupełnia braki witaminowe w skórze suchej i wrażliwej. Pokrywa ją ochronną warstwą, która pomaga zachować nawilżenie oraz nadaje delikatności i miękkości. Składa się z głębokiego peelingu enzymatycznego, masażu gorącymi kamieniami oraz silnie nawilżającego okładu na ciało. Rytuał kończy odmładzający wodny zabieg na twarz.

Czas trwania: ok 3 godz

ciało woda

 

SPA Coffe Slim – rytuał antycellulitowy ekskluzywnego wyszczuplania i modelowania

Zabieg przeznaczony specjalnie dla osób z problemem cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej. Działa wyszczuplająco, likwidując przede wszystkim nieestetycznie nagromadzony nadmiar komórek tłuszczowych, które zniekształcają sylwetkę. Rytuał ten stopniowo i w widoczny sposób modeluje sylwetkę. Składa się z mocnego cukrowego peelingu, wyszczuplającego kawowego okładu oraz specjalistycznego masażu drenująco-odchudzającego. Dodatkowo wykonujemy liftingujący termiczny zabieg na twarz.

Czas trwania: ok 3 godz