Mezoterapia bezigłowa stosowana jest w terapii antycellulitowej oraz przy redukcji tkanki tłuszczowej. To doskonały zabieg, który zapewnia widoczne wyszczuplenie, przywraca elastyczność tkanki łącznej, głęboko regeneruje i nawilża skórę oraz poprawia krążenie.

Istota zabiegu to zachodzące zjawisko elektroporacji, dzięki któremu można skutecznie dostarczyć do skóry niezbędne i najbardziej aktywne składniki z odpowiednio dobranych kosmetyków. Zabieg tonizuje mięśnie, stymuluje limfę i zwiększa penetrację w skórze właściwej. Pobudza naturalne procesy odnowy biologicznej komórek.

 

Zabieg składa się z 3 następujących po sobie faz:

1. Wtłaczanie substancji czynnych z użyciem mezoterapii.

2. Ofoliowanie termiczne części poddanej zabiegowi.

3. Wmasowanie odpowiednio dobranego kremu, który wzmacnia efekt zabiegu.

 

Zabieg wykonywany jest w dwóch terapiach do wyboru:

Kuracja antycellulitowa, modelująca sylwetkę:
Do zabiegu stosowany jest wysoce skuteczny preparat będący połączeniem kompleksów substancji czynnych na bazie kofeiny. Preparat przyspiesza rozkład tłuszczów i przeciwdziała powstawaniu nowych skupisk komórek tłuszczowych. Pobudza i poprawia krążenie limfy oraz odprowadza nadmiar płynów z tkanek.

Kuracja dla skóry pozbawionej elastyczności: (ujędrniająca)

Do zabiegu stosowany jest koncentrat przeciwko utracie elastyczności i obwisaniu skóry zawierający w swym składzie: wyciąg z alg, wyciąg z drzewa arganowego, wyciąg z komosy ryżowej , hydrolizowane proteiny, czysta woda morska.

 

effff

Czas zabiegu: 45 min

Zalecana ilość zabiegów: 4 - 8 zabiegów

Przeciwwskazania:

 - choroba nowotworowa

 - ciąża i karmienie piersią

 - stany zapalne skóry

 - uszkodzenia mechaniczne skóry

 - niewydolność krążenia, gorączka

 - osłabienie i wyniszczenie organizmu

 - osteoporoza

 - czynna opryszczka

 - epilepsja

 - alergia na składniki stosowanych preparatów

 - obecność w okolicy zabiegowej ciał metalicznych i implantów elektronicznych (rozrusznik serca,aparat na zęby,endoproteza itp.)