Jest to opracowana przez naukowców nieinwazyjna metoda podnoszenia i ujędrnienia pośladków, która polega na zasysaniu próżnią powierzchniowych warstw skóry.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu plastikowych nakładek (baniek). Aparat zasysa i zwlania partie ciała poddane zabiegowi, intensywnie je gimnastykując. Pobudzana jest praca obszernego mięśnia pośladkowego. W efekcie prowadzi to do podnoszenia i ujędrniania pośladków.

 

Zasysanie otwiera również naczynia krwionośne, obkurcza komórki tłuszczowe, co prowadzi do zmniejszenia i sukcesywnego zanikania znanych nam wszystkim procesów takich jak: miejscowe gromadzenie się tłuszczu, cellulit i inne zmiany tkanki łącznej.

Rytmiczne zmiany ciśnienia, sterowane komputerowo, pozwalają tak dobrać masaż do potrzeb klientki, by uzyskać właściwy efekt – jędrne, napięte, uniesione i gładkie pośladki.

lift pośladków

 

Efekty widoczne po zabiegach:

 - podniesienie pośladków

 - wzmocnienie mięsni piośladkowych

 - poprawa elastyczności skóry

 - poprawa jędrności pośladków

lift pośl ef

 

 

Przeciwwskazania do zabiegów:

 - ciąża i karmienie piersią

 - operacje pośladków  (implanty)

 - zabiegi z użyciem wypełniaczy

 - choroby nowotworowe

 

Dla wzmocnienia działania liftingującego zaleca się łączyć terapię push-up z elektrostymulacją pośladków (zabiegiem polegającym na wzmocnieniu mięśnia pośladkowego poprzez stymulację elektrodami).