Okłady modelujące to pierwsze na świecie opatentowane zabiegi, które łączą w sobie cztery naturalne metody wyszczuplające: algoterapię, aromaterapię, peloidoterapię oraz body wrapping.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że okłady należą obecnie do najskuteczniejszych naturalnych metod błyskawicznego wyszczuplania i modelowania sylwetki.

Zabieg stymuluje odnowę komórkową, poprawia krążenie podskórne, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, powoduje wzrost napięciowej intensywności skóry właściwej, powoduje wzrost rogowacenia naskórka poprzez stymulację zawiązywania się nowych warstw skóry, wykazuje silne działanie przeciwzapalne, pobudza produkcję kolagenu opóźniając proces starzenia skóry, działa regenerująco, pozytywnie wpływa na nawilżenie, wywołuje kompleksowy i wielofazowy efekt balansowy na komórki i tkanki.

 

Przebieg zabiegu:

Zabieg składa się z pięciu etapów:

1. Peelingu.

2. Masażu - bańka chińska lub endocellulogia.

3. Nałożenie odpowiedniego preparatu na ciało.

4. Owinięcia ciała folią oraz podgrzaniu.

5. Końcowego wmasowania kremu potrzymującego działanie zabiegu.

 

W zabiegu stosujemy jeden z dwóch preparatów:

GUAM - preparat odżywia skórę prawdziwym „morskim koncentratem”, o niespotykanej skuteczności w walce z otyłością i cellulitem. Unikalny skład błota GUAM® sprawia, że błyskawicznie wyszczupla ono sylwetkę i redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

guam 3

GO-KO - preparat bardzo silnie rozgrzewający(!!!), w jego skład wchodzą aktywne składniki w postaci flawonoidów, które wzmacniają i zwiększają napięcie naczyń krwionośnych, normalizują nieprawidłową przepuszczalność i kruchość kapilar, wzmacniają naczynia limfatyczne i usprawniają krążenie. Penetrując skórę rozgrzewają i eliminują złogi tłuszczowe.

Pozytywne efekty tej metody są imponujące: skóra staje się delikatna, napięta i gładka, figura szczuplejsza - i to wszystko w stosunkowo krótkim czasie. 

Zabieg może być wykonany na całe ciało lub częściowo ( przód: brzuch, uda przód lub tył: boczki, pośladki, uda tył).

guam 2

Efekty:

 - stymulacja lipolizy

 - likwidacja uporczywych złogów tkanki tłuszczowej

 - poprawa mikrokrążenia

 - dotlenienie, odżywienie i widoczne ujędrnienie skóry


Przeciwwskazania:

 - płytko unaczyniona skóra

 - choroby nowotworowe

 - ciąża

 - laktacja

 - nadczynność tarczycy lub terapia preparatami jodu

 - nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu