Stymulacja skóry za pomocą mikronakłuwania pozwala na odbudowę uszkodzeń skóry właściwej i zwiększenie syntezy kolagenu, co prowadzi do poprawy jędrności oraz redukcji problemów skórnych. 

Jest zabiegiem, dzięki któremu możemy zwiększyć przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry nawet o 100.000 razy, w porównaniu z bezpośrednią aplikacją. Już sam proces nakłuwania, specjalnie przeznaczonym do tego celu rollerem,  wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych, nakładane po mikronakłuciach, pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie

Zabieg skierowany dla skór najbardziej wymagających i delikatnych czyli okolic biustu. Jest to terapia intensywnie biorewitalizująca skórę, napinająca oraz regenerująca. Szczególnie polecana podczas kuracji odchudzających, po okresie ciąży i karmienia oraz w kuracjach odchudzających. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego medycznego mezokoktajlu na bazie kwasu hialuronowego, pozwala w widoczny sposób poprawiać napięcie i nawilżenie skóry.

 

Wskazania:

 - Utrata jędrności i zwiotczenia

 - Rozstępy na piersiach

 - Okres po ciąży i karmieniu

 - Zmarszczki na szyi

 

biust 1

 

Efekty zabiegu:

 - Ujędrnienie i podniesienie biustu

 - Spłycenie rozstępów

 - Wygładzenie i poprawienie struktury skóry

 

Częstotliwośc: od 3 do 6 zabiegów co 10-14 dni

Bezposrednio po zabiegu aplikowana jest specjalna, strukturyzowana bio-polimerowa maska, która natychmiast obniża temperaturę i ochładza skórę. Maska zawiera m.in. peptydy, kwas hialuronowy, aloes i kompleksy witamin, dzięki czemu ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne i lecznicze.

 

Przeciwskazania:

 - operacja biustu

 - ciąża

 - karmienie piersią

 - stwierdzone wszelakie nieprawidłowości (np. nowotwór)

 

Dla wzmocnienia działania liftingującego biust zaleca się łączyć terapię liftingu mikroigłowego z elektrostymulacją biustu (zabiegiem polegającym na wzmocnieniu mięśnia piersiowego poprzez stymulację elektrodami).

* Przy pierwszym zabiegu konieczne jest wykupienie Rollera w cenie 129zł, który po serii zabiegów przechodzi na własność klienta