Marka Xylogic to wyjątkowo skuteczne zabiegi pielęgnacji twarzy, stworzone w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry związane

Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych wykorzystywanych w zabiegach są potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi. Dzięki temu preparaty Xylogic są rekomendowane przez lekarzy.

 

Zapraszamy na zabiegi:

Retix C  – Czas Cofnąć Czas

Jest to kompleksowa terapia anti-aging twarzy, szyi i dekoltu. Wykorzystuje retinol – czystą witaminę A, jedne z najskuteczniejszych składników stosowanych 
w odmładzaniu skóry, oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów, działających rozjaśniająco, antyoksydacyjnie i regenerująco.

retix 1

           Korzyści po zabiegu:

        - Wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry

        - Regulacja procesów rogowacenia naskórka

        - Odbudowa włókien kolagenu i elastyny oraz stymulacja odnowy komórek skóry

        - Zagęszczenie i poprawa napięcia skóry

        - Wzrost poziomu nawilżenia

        - Ochrona przed foto-uszkodzeniami i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki temu

          przywrócenie   prawidłowego poziomu witaminy A.

        

Aktywne składniki:

-  Retinol 4% występuje w postaci stabilnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje zwiększoną penetrację w głąb skóry.

-  Witamina C 8% w stabilnej, lewoskrętnej postaci, działa silnie antyoksydacyjnie i rozświetlająco.

- Antyoksydanty 30% wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania.

 

 

ANTI-Red na naczynia - zabieg uszczelniający naczynia krwionośne i likwidujący rumień

Zabieg dla skóry wrażliwej oraz naczynkowej. Pomaga zwalczać trądzik różowaty, redukować rumień oraz wzmacniać ściany naczyń krwionośnych. Zabieg polecany jako uzupełnienie terapii laserowych i zabiegów skleroterapii.

retix anti red

W trakcie zabiegu za pomocą ultradźwięków w głąb skóry wprowadzany zostaje wyciąg z Ruszczyka, który w połączeniu z kompleksem fosfolipidów (LiposystemComplex®), wykazuje niezwykłą skuteczność działania penetrując w głąb skóry. Ruszczyk powoduje obkurczenie rozszerzonych naczynek krwionośnych, zmniejsza zaczerwienienia i rumień. Działa przeciwko opuchliźnie okolic oczu i całej twarzyPoprzez wzmacnianie i uszczelnianie ścian naczyń krwionośnych preparaty redukują rumień i zapobiegają pękaniu naczynek. Skóra staje się jędrna i odżywiona, zyskuje naturalny blask, a problem naczynek staje się mniej widoczny.

Na zakończenie zabiegu nakładana jest lecznicza maska kriogeniczna.

Czas trwania: ok. 90 min

 

Cennik zabiegów XYLOGIC

Retix C 4% 150 PLN
Retix C z pielęgnacją domową 250 PLN
Anti Red - na rumień i naczynia 250 PLN