Resurfacing pHformula – to linia kosmeceutyków farmaceutycznych, które nie tylko pielęgnują skórę, ale mają również właściwości lecznicze. Formuła preparatów oparta jest na procedurach medycznych, które zapewniają wysoką skuteczność zabiegów przy niskiej inwazyjności.
 

pHformuła zawiera mieszankę najbardziej znanych i skutecznych kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych, wykorzystywanych w medycynie estetycznej i kosmetologii.
 
Chemiczne oddziaływanie na skórę przy zastosowaniu resurfacingu jest zupełnie inne niż w przypadku konwencjonalnych peelingów. Peelingi powodują głównie złuszczanie skóry, podczas kiedy procedura resurfacingu zmusza komórki do regeneracji (wpływa na jej przyspieszenie) przy jednoczesnej o wiele mniejszej traumie i podrażnieniu skóry. Efekt ten jest osiągnięty dzięki niepowtarzalnemu bio-przyswajalnemu kompleksowi transportu (PH-DVC™), który gwarantuje zmaksymalizowane kontrolowane dostarczanie substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych często występujących przy konwencjonalnych peelingach.

ph
 
4 formuły do wyboru:
- przeciwstarzeniowa,
- na przebarwienia,
- na trądzik,
- na naczynka i trądzik różowaty.
 
- pHformula A.G.E. - występuje w 3 wariantach: AGE1 (łagodny), AGE 2 (intensywny), AGE 3 (medyczny). Odpowiedni stopień działania dobierany jest przez specjalistę na podstawie tolerancji, fototypu oraz wrażliwości skóry pacjenta. Resufracing AGE przeznaczony jest dla osób z typowymi objawami starzenia się skóry takimi jak: fotostarzenie, zmiany pigmentacyjne, szara i pozbawiona blasku skóra, zmarszczki mimiczne. Składniki aktywne zawarte w preparatach PHFormula AGE to: kwas migdałowy, kwas pirogronowy, kwas laktobionowy, retinol.


- pHFormula M.E.L.A. - jest skuteczny w walce z plamami i przebarwieniami. Jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Wskazania do zabiegu: melasma, ostuda, przebarwienia posłoneczne, zaburzenia w produkcji melaniny, przebarwienia wywołane stanami zapalnymi, przebarwienia starzeniowe i hormonalne. Składniki aktywne to: kwas salicylowy, kwas fitynowy, kwas migdałowy, azeloglicyna, kwas laktobionowy.


- pHformula A.C.N.E. - zapobiega stanom zapalnym oraz normalizuje problemy skórne. Wskazania: Trądzik klasy I, II, III, osoby ze skórą tłustą i trądzikową z nadmiarem serum oraz rozszerzonymi porami. Składniki aktywne to: kwas pirogronowy, kwas migdałowy, azelogicyna.


- pHformula C.R. - aktywny i skuteczny complex do skóry chronicznie zaczerwienionej oraz z trądzikiem różowatym. Cera: czerwona, wrażliwa, teleangiektazje (skóra naczynkowa). Składniki aktywne to: kwas migdałowy, kwas saliylowy, retinol, kwas mlekowy.

Czułość i poziom tolerancji pacjenta określa liczbę stosowanych warstw:

1 warstwa – działa na naskórek
2 warstwy – działanie na skórę właściwą
3 warstwy – działanie na głębsze warstwy skóry właściwej


 Najlepsze efekty resurfacing pHformula daje przy dodatkowym stosowaniu pielęgnacji domowej po zabiegu.
 Czas zabiegu: 40 min

Cennik zabiegów PH FORMULA

Formuła A.G.E - przeciwstarzeniowa 250 PLN
Formuła A.C.N.E. - przeciwtradzikowa 250 PLN
Formuła M.E.L.A. - na przebarwienia 250 PLN
Formuła C.R. - na naczynia i trądzik różowaty 250 PLN