Lady Esther to jedna z najstarszych firm kosmetycznych świata. Od 1913 roku zalicza się do wiodących producentów kosmetyków ekskluzywnych dla wymagającego klienta.

Zapraszamy na zabiegi:

HIALURONOWY DOTYK JEDWABIU

Zabieg jest nazywany DIAMENTOWYM TRIO. Na jego efekty składa się niezwykle komplementarna kombinacja trzech składników:Jedwabiu, który jest symbolem wilgoci, gładkości oraz delikatnego połysku.Jego struktura jest podobna do struktury ludzkiej skóry. ta wilgotna proteina nałożona na skórę, powoduje uczucie miękkości i wygładzenia.Drugim składnikiem jest hialuron, który z uwagi na dużą siłę wiązania wody (ok 98%), zmniejsza i wypełnia zmarszczki i bruzdy w skórze.Ostatnim składnikiem jest olej jojoba. Ze względu na wysoką zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych, zwłaszcza kwasu palmitynowego, chroni skórę przed przeznaskórkową utratą wody, wygładza i tworzy barierę ochronną.

MULTIWITAMINOWY BANDAŻ LIFTINGUJĄCY

Silnie wygładzający i rewitalizujący zabieg multiwitaminowy. Polecany również dla osób ze skórą bardzo wrażliwą i naczyniową. Zapewnia niezwykłe doznania dla skóry, która zostaje w trakcie zabiegu otulona gipsowym bandażem. Wprowadzany jest kompleks witaminowy A,C,E, B6, który silnie odżywia i regeneruje skórę. Zabieg wskazany dla skór dojrzałych, mało elastycznych, zmęczonych, niedotlenionych i wysuszonych.

LUKSUSOWA PIELĘGNACJA GALARETKĄ KRÓLEWSKĄ

Zabieg bazuje na mleczku pszczelim, które daje królowej pszczół, ogromną witalność, a także długowieczność. Ta królewska substancja zawiera wszystkie potrzebne do prawidłowego funkcjonowanie skóry składniki, dzięki którym stymuluje produkcję kolagenu oraz pobudza regeneracje komórek. Zabieg daje natychmiastowy efekt i odczuwalną poprawę napięcia skóry, przywracając jej elastyczność.

lady esther ampui

Zabiegi LADY ESTHER  
Hialuronowy dotyk jedwabiu 150 PLN
Multiwitaminowy bandaż liftingujący 180 PLN
Luksusowa pielęgnacja galaretką królewską 130 PLN