Zabiegi marki Filorga to najnowsze odkrycie w kosmetyce medycznej. Jest to linia pielęgnacyjna stworzona specjalnie do skutecznej walki z procesami starzenia się skóry.

Jej bazę stanowią wyciągi komórkowe, naturalne substancje biologiczne stymulujące skórę do regeneracji, a jednocześnie dostarczające jej składników odżywczych tj: kolagen, elastyna, witaminy A,C,E, niezbędnych do codziennej pielęgnacji cery, zarówno młodej jak i dojrzalej.

Zapraszamy na zabiegi:

Glycopeel

Glykopeel to pierwszy peeling anti-aging, który zawiera aż 18 składników aktywnych. 
Jest przeznaczony do efektywnej walki z procesami starzenia się skóry. Glykopeel wzmaga odnowę komórkową, sprawia, że skóra staje się miękka i lepiej przyjmuje wprowadzane kolejno składniki. Może być stosowany przez cały rok, nawet latem podczas ekspozycji słonecznej 
i w czasie mrozów.

peelengi

Wskazania: Skóra pozbawiona elastyczności z cienkimi liniami mimicznymi, trądzik pospolity, nierówności skóry, utrata blasku.

Efekt: Rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu: skóra jest lepiej nawilżona i bardziej sprężysta. Przy wykonaniu pełnej serii zabiegów skóra staje się wyraźnie młodsza, jaśniejsza, o jednolitym kolorycie, bardziej gęsta oraz ujędrniona.

 

Cennik zabiegów FILORGA

Glykopeel 180 PLN