Gdzie piękno staje się sztuką łączenia nauki i dóbr natury, tam możliwe staje się spełnienie marzeń o luksusowych, bezpiecznych i skutecznych terapiach kosmetycznych. Jeżeli to również Twoje marzenia - Twoją marką jest Alissi Brontë.

Zapraszamy na dwa luksusowe rytuały na twarz:

Diamond Gold24 k - magnetic equalizing treatment

Najbardziej drogocenny klejnot na świecie w połączeniu z równie ekskluzywnymi dodatkami jak złoto koloidalne, kawior, jedwab, wyciąg z pereł w jednym zabiegu, który zapewnia redukcję zmarszczek, korekcję wiotkości, rozświetlenie oraz odświeżenie cery. Dodatkowo działa antystresowo, dodaje energii, nawilża, a także wyrównuje koloryt cery. W tym samym czasie pole magnetyczne generowane przez naturalne magnesy poprawia przepływ krwi i optymalizuje natlenienie komórek.

Czas zabiegu:  1,5 godz.

 

Purissimo Plus - mesotherapy

Zabieg przeciwzmarszczkowy nowej generacji. Kwas Hialuronowy o działaniu wspomagającym na naturalne proteiny kolagenu i elastyny, uelastyczniając i wygładzajac skórę, co skutkuje możliwością utrzymania znacznych ilości wody, wypłyceniem zmarszczek i dodatkowym silnym pobudzeniem skóry do regeneracji mikrodermarolerem.

Czas zabiegu:  1,5 godz.