Osocze bogatopłytkowe AUTOLOGIC czyli wieczna młodość w wampirzym stylu !!!

Obecznie wiadomo, ża za proces starzenia się skóry odpowiada nie tylko siła gwarancji, zanikitkanki tłuszczowej oraz spadek ilości kolagenu i elastyny. Mechanizm ten jest dużo bardziej złożony i wielokierunkowy, a jego ogniwa wzajemnie wpływają na siebie.

 

 Celem nadrzędnym skutecznych zabiegów medycyny estetycznej nie może być zatem jednokierunkowe działanie, jak np. uzupełnienie kolagenu, elastyny, czy też kwasu hialuronowego. Od skutecznego zabiegu odmładzającego wymagamy znacznie więcej. Musi on oddziaływać na wszystkie aspekty starzenia się skóry.

Takie właściwości posiada terapia z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego Autologic Therapy PRP

Zabieg Autologic Therapy PRP jest bardzo uniwersalny. Przeznaczony jest do stosowania zarówno w profilaktyce, jak i w leczeniu. Z jego zalet skorzystać mogą wszystkie osoby dostrzegające u siebie oznaki starzenia się, bez względu na wiek. Autologic Therapy PRP będzie pomocny zawsze, gdy Pacjent obserwuje, że jego skóra staje się wiotka, sucha, zmęczona i pozbawiona elastyczności lub gdy pojawiają się przebarwienia i zmarszczki. Sygnałem do rozpoczęcia terapii powinny być pojawiające się lub istniejące już rozstępy, blizny lub trudno gojące się rany. Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego są też bardzo skuteczne w profilaktyce i leczeniu chorób skóry głowy (wypadanie włosów, łysienie różnego pochodzenia).

Terapia wykorzystująca autologiczne osocze bogatopłytkowe zapewnia naturalne i trwałe efekty regeneracji oraz odbudowy skóry. Po zastosowaniu Autologic Therapy PRP skóra staje się elastyczna, napięta i giętka. Zmarszczki zostają wygładzone a Pacjent obserwuje ujednolicenie kolorytu skóry i młodszy wygląd. Osocze bogatopłytkowe bywa też stosowane w leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Jego właściwości sprawiają, że komórki macierzyste są stymulowane do pracy, co powoduje odrost większej ilości zdrowych i mocniejszych włosów.  Zabieg jest skuteczny zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Pierwszym etapem zabiegu jest pozyskanie osocza bogatopłytkowego. W tym celu pobiera się od Pacjenta, tuż przed planowanym zabiegiem niewielką ilość krwi, za pomocą zamkniętego, próżniowego systemu składającego się z igły o dwóch ostrzach z zaworkiem bezpieczeństwa, uchwytu oraz sterylnej probówki z próżnią, o kalibrowanej objętości, z zawartością ściśle określonego protokołem antykoagulantu.
Następnie umieszczamy probówki z krwią w specjalistycznej wirówce medycznej w celu separacji osocza od pozostałych, cięższych frakcji krwi. Po kilku minutach wirowania wyjmujemy probówki i za pomocą sterylnych igieł i strzykawek pobieramy z nich osocze, które w kolejnym kroku zostanie zaaplikowane Pacjentowi za pomocą cienkich igieł do mezoterapii. Jedną z podstawowych technik aplikacji osocza bogatopłytkowego jest mezoterapia igłowa polegająca na dostarczeniu osocza bezpośrednio do skóry właściwej, poprzez miejscowe mikronakłucia iniekcyjne. Osocze bogatopłytkowe można także podawać liniowo, tak jak wypełniacz, wzdłuż zmarszczek.

Zabieg z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego jest absolutnie bezpieczny, naturalny i biokompatybilny z ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Mogące powstać tuż po zabiegu objawy, takie jak zasinienia, zaczerwienienie, bolesność czy delikatny obrzęk, związane są z samą iniekcją są przejściowe i ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Wskazania do zabiegu:

 - rewitalizacja skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni;
 -  korekcja zmarszczek i fałd;
 -  regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej;
 -  nadmierne wypadanie włosów;
 -  włosy zniszczone, pozbawione blasku;
 -  wypełnienie blizn potrądzikowych;
 -  polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii.

EFekty zabiegu:

 - rewitalizacja, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry;
 - remodeling włókien kolagenowych;
 - poprawa ukrwienia skóry;
 - wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna, terapia biostymulująca komórki skóry;
 - przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Przeciwwskazania:

  -  choroby krwi;
  -  nowotwory;
  -  ciąża i karmienie piersią;
  -  przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia.

Wszystkie osoby decydujące się na zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym mogą teraz także  kupić spersonalizowany krem Autologic zawierający ich własne osocze bogatopłytkowe!!!

Krem będzie wyprodukowany specjalnie dla Ciebie i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Podczas zabiegu kosmetolog dodaje do specjalnej bazy kremowej Twoje osocze bogatopłytkowe, pozyskiwane z odwirowanej krwi .

AUTOLOGIC krem jest absolutną innowacją i nowością na polskim rynku. Preparat w 100% naturalny, idealnie przyswajalny, gdyż powstały na bazie osocza uzyskanego od właściciela kremu.
Krem wzmacnia efekt mezoterapii, dzięki temu skóra staje się jędrna, elastyczna, świetlista, doskonale odżywiona i pełna blasku. Zmarszczki zostają znacznie zmniejszone, a sama skóra nabiera zdrowego, świeżego koloru.

Składniki aktywne zawarte w kremie Autologic: komórki macierzyste, peptydy, kompleks minerałów, ceramidy, usieciowany kwas hialuronowy, kolagen, kwas foliowy, trokserutyna.

 

Spersonalizowany Autologic Cream stosowany przez pacjenta w domowej pielęgnacji pozwala na:

 

    - zwiększenie skuteczności terapii rozpoczętej w gabinecie medycznym;
    - skrócenie czasu rekonwalescencji po zabiegu;
    - przedłużenie czasu utrzymywania się efektów.

 

Cena kremu Autologic 50 ml ( z czynnikami wzrostu stworzony w dniu zabiegu z własnego osocza):
 - 350 zł w dniu zabiegu
 - 450 zł poza wykonywanym zabiegiem.