Zabieg polega na wykonaniu licznychdrobnych nakłuć, w wyniku których pobudzany jest proces regeneracji skóry głowy i włosów.

mezo głowy

 Uzyskany mikrouraz naskórka jest sygnałem dla komórek do szybszego dzielenia się i naprawy powstałych uszkodzeń. Komórki te mają również zdolność hamowania stanu zapalnego, a przez to gojenia występujących na skórze głowy zmian, złuszczania czy podrażnień. Rozszerzone naczynia krwionośne dotleniają cebulki włosa, dostarczając tym samym związków potrzebnych do jego budowy. 

System Hair Care jest innowacyjnym rozwiązaniem, które łączy w sobie mechanizm działania dwóch substancji czynnych, jakimi są Minoxidil i Finasteryd. Tak otrzymano najlepszy produkt w leczeniu łysienia i terapii wypadania włosów, który łączy w sobie działanie derma rollera z surowcem, który został odkryty przez naukowców wydziału Biotechnologii na Uniwersytecie w Seulu i wspólnie z badaczami firmy biotechnologicznej POSTECH zgłoszony międzynarodowym patentem jako składnik aktywny.

Zabiegi te mogą być wykonywane we wszystkich typach łysienia, jak również w wypadaniu włosów.

      włos 1włos 2


Zabieg polecany kobietom i mężczyznom  z problemem:

 - wypadania włosów

 - łysieniem

 - jako profilaktyka tych dolegliwości

 - osłabieniem włosów po częstych farbowaniach

 - walce z łupieżem

 

Efekty zabiegu:

 - zahamowanie wypadania włosów

 - często pobudzenie odrostu włosów

 - wzmocnienie włosów na całej ich długości

 

Zabieg ten jest wykonywany przez  odpowiednio dobrane do rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta substancje rewitalizujące i regenerujące, a następnie wprowadza je śródskórnie. Zwykle zabiegi powtarza się 2 raz w miesiącu  przez okres 2-3 miesięcy, a w celu podtrzymania efektu 1 raz na 3 miesiące.

 * Przy pierwszym zabiegu konieczne jest wykupienie Rollera w cenie 129zł, który po serii zabiegów przechodzi na własność klienta