Doskonalenie ciała dla podkreślenia piękna jest mottem linii Winback Beauty, która troszczy się o piękno i dobre samopoczucie w oparciu o podstawy naukowe. Zabiegi Winback Beauty zaspokajają potrzeby estetyczne najbardziej wymagających klientów. Dzięki działaniu pobudzającemu i drenującemu terapia daje rzeczywiste korzyści w zakresie poprawiania urody i wyszczuplania. Działając w sercu ekosystemu skóry, energia Winback zapewnia unikalne efekty przeciwstarzeniowe dzięki przyspieszeniu syntezy kolagenu.

Urządzenie Winback generuje energię związaną z promieniowaniem
elektromagnetycznym wytwarzanym przez prąd zmienny o częstotliwości od 300kHz do 1MHz. Przekazuje ją za pomocą dwóch rodzajów elektrod: pojemnościowych i rezystywnych, dlatego może ją dostarczać do ciała w sposób ogólny lub miejscowy oraz powierzchowny bądź głęboki. Dzięki odpowiedniemu doborowi parametrów, rodzaju elektrod, ich konfiguracji i zastosowanym protokołom terapeutycznym uzyskuje się efekty dokładnie tam, gdzie jest to pożądane.
Działanie na różnych płaszczyznach podczas zabiegu:
Działanie regenerujące Bioback: wznawia i nasila przemiany wewnątrz- i zewnątrzkomórkowe w różnych warstwach skóry, poprawiając jej napięcie i wygładzając zmarszczki. Dzięki Winback skóra staje się jędrna i odzyskuje naturalny blask.

Działanie stymulujące Thermoback: aktywuje metabolizm i optymalizuje uwalnianie złogów tłuszczu i toksyn, co pomaga w uzyskaniu szczupłej sylwetki.

Terapia Tecar Winback jestcałkowicie bezinwazyjna i bezpieczna.Zabieg jest bezbolesny,w trakcie można odczuwać wzmożone ciepło, mrowienie, wibrowanie.

Wskazania do zabiegu:
- wiotkość skóry
- zmarszczki
- cellulit
- nadmiar tkanki tłuszczowej