Zadbane, zdrowe dłonie i estetyczne paznokcie mogą być dopełnieniem wizerunku nowoczesnej kobiety. W połączeniu z eleganckim wzorem, dobranym kształtem paznokcia i odpowiednią metodę pielęgnacji, mogą się stać wizytówką, jakiej potrzebujesz.

mani

 

Oferujemy:  

Manicure tradycyjny

Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego większość z nas decyduje się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Przy użyciu specjalistycznych cążków, mini frezarek i pilników kosmetyczka nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt. Na zakończenie malujemy paznokcie wybranym lakierem oraz nakładamy krem odżywczy w dłonie i paznokcie.

mani klas

 

Manicure japoński

 Ten rodzaj pielęgnacji polecamy w naszym Centrum wszystkim, którzy pragną mieć piękne paznokcie w naturalnym kolorze różowej perły. Co ważne, manicure japoński to nie tylko piękny wygląd, ale również zabieg wzmacniający naturalną płytkę paznokcia – kosmetyczka w kluczowej fazie zabiegu nakłada na paznokcie substancję odżywczą o konsystencji pasty, która zawiera witaminę A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Dzięki tak bogatemu składowi pasty do paznokci, zregenerowane i wzmocnione utrzymują piękny połysk przez wiele tygodni.

mani jap

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy polega na połączeniu tradycyjnego zabiegu manicure z lakierowaniem paznokci lekierożelem IBD.. To nowość na polskim rynku kosmetycznym – lakier hybrydowy łączy cechy tradycyjnego lakieru do paznokci oraz właściwości żelu. Manicure hybrydowy nie tylko poprawia wygląd dłoni, ale również delikatnie wzmacnia płytkę paznokciową, umożliwiając utrzymanie długich paznokci. Manicure hybrydowy wykonuje się błyskawicznie – bez konieczności suszenia paznokci, i jest on niezwykle trwały – dłonie wyglądają nienagannie nawet przez dwa tygodnie.

mani hybr