Zadbane dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rak. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni.

Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku którego pory się otwierają, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w środkach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej.

 

W wyniku zabiegu parafinowego skóra dłoni jest w wyczuwalny sposób bardziej miękka, jędrna i nawilżona. Jest to zasługa parafiny, która idealnie poprawia kondycję przesuszonej, szorstkiej skóry. Rozgrzewająca kąpiel parafinowa skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów. Co więcej, wzmacnia ona paznokcie z tendencją do rozdwajania się. Po użyciu parafiny na dłonie, w połączeniu z preparatami zawierającymi kolagen, możliwe jest jeszcze głębsze nawilżenie rąk. Warto wiedzieć, że parafina hamuje proces starzenia się skóry i skutecznie niweluje przebarwienia.

paraf 2

 

Kąpiel parafinową najlepiej jest stosować po manicure oraz dokładnym oczyszczaniu skóry łącznie ze złuszczaniem martwego naskórka (peeling). Zalecana jest także dla osób z przemrożoną skórą na dłoniach.

Przeciwwskazania:

 - egzema
 - grzybica
 - choroby skóry i paznokci
 - alergia na parafinę i pochodne parafiny

Wskazania:

 - wskazania do zabiegu parafiny:
 - przebarwienia pigmentacyjne
 - utrata elastyczności
 - zły stan paznokci
 - szorstkie i przesuszone dłonie
 - zapracowane i zmęczone dłonie
 - nieestetyczny wygląd dłoni