Dzisiejszy mężczyzna stał się bardziej wymagający w stosunku do siebie. Lubi wyglądać i czuć się dobrze. Rozumie, że dbałość o skórę twarzy w tej kwestii  jest niezbędna. 

men 1

 

Kosmetyka męska zaczyna tworzyć nieodłączną część codziennych czynności. Zadbana skóra twarzy to niezbędny element wizerunku nowoczesnego mężczyzny.

Dzięki naszym zabiegom każdy mężczyzna pozbędzie się wszelkich problemów skórnych, zredukuje zmarszczki, odmłodzi twarz i dowie się jakie kosmetyki będą odpowiednie do pielęgnacji domowej.

Oferujemy:

Zabieg odmładzająco-antystresowy

Zabieg stworzony z myślą o pielęgnacji skóry męskiej narażonej na podrażnienia wywołane codziennym goleniem, stresem, paleniem tytoniu itp. Dostarcza natychmiastowego rozwiązania, łagodzi zaczerwienienia, niweluje suchość skóry, przywracając jej miękkość i młodość.

Czas trwania: 60 min

men 3

 

Zabieg przeciwtrądzikowy

Zabieg leczniczy, przeznaczony dla mężczyzn z problemami z trądzikiem, aby mogli odzyskać zdrową i czystą skórę. Ma za zadanie regulować pracę gruczołów łojowych, zwężenie porów skóry, zapobiega tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawia nawilżenie oraz koloryt skóry.

Czas trwania: 60 min