Nie tylko ciało kobiety wymaga wyjątkowej troski. Dlatego każdy z Panów znajdzie w naszej Klinice coś dla siebie. Kuracje wyszczuplające, regenerujące i upiększające - wszystko w jednym miejscu i jednym zabiegu.

Oferujemy:

Zabieg  ELEKTRO SLIM

Zabieg ujędrniający na wybrane partie ciała. Przeznaczony dla mężczyzn chcących przywrócić formę mięśniom oraz skórze. Jest idealnym dopełnieniem gimnastyki i odpowiedniej diety. Składa się z 45 minutowej elektrostymulacji mięśni, po której aplikowane są w formie maski aktywne składniki, które ułatwiają naturalną eliminację tłuszczy, toksyn i płynów nagromadzonych w skórze i zapobiegają ich ponownemu odkładaniu się. Przywracają napięcie skórze i modelują sylwetkę.

Czas trwania: 80 min

elektro men

Zabieg Energy

Zabieg ENERGY – Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju skóry, która wymaga głębokiego nawilżania i poprawy elastyczności. Substancje aktywne zawarte w aplikowanych kosmetykach ujędrniają skórę, odżywiają ją i przywracają komfort. Głąboką ich penetrację w głąb skóry zapewnia etap Body Wrapping ( owinięcie ciała specjalną folią).

Czas zabiegu: 80 min

men 111