MEDYCYNA ESTETYCZNA

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Najlepszym sposobem na usuwanie zmarszczek jest zastosowanie iniekcji preparatami bezpiecznie je wypełniającymi czyli usieciowanym kwasem hialuronowym.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Biorewitalizacja skóry czyli mezoterapia igłowa to, wykorzystywana od lat w medycynie estetycznej, doskonała metoda profilaktyki starzenia się skóry, oddalająca moment pojawienia się zmarszczek.

POWIĘKSZANIE UST

POWIĘKSZANIE UST

Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialugronowym polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych lub asymetrycznych ust. Także z wiekiem usta tracą naturalny kwas hialugronowy, co powoduje pojaiwienie sie pierwszych zmarszczek, wysuszenie, utrate jędroności warg i zmniejszenie ich objętości.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza jest zabiegem bezoperacyjnego i trwałego likwidowania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała za pomocą odpowiednich substancji. Obszary ciała poddawan lipolizie to najczęściej: podbródek, ramiona, brzuch, talia, sutki (u mężczyzn), biodra, uda i kolana. 

LASER FRAKCYJNY CO2

LASER FRAKCYJNY CO2

Laser frakcyjny CO2 jest rewolucyjnym urządzeniem umożliwiającym odmłodzenie kondycji skóry i przywrócenie jej bardziej młodzieńczego wyglądu. Zastosowanie zabiegów frakcyjnych umożliwia skuteczne usunięcie uszkodzeń słonecznych skóry, zmarszczek, wiotkości i innych oznak starzenia się skóry. Efekty w redukcji blizn potrądzikowych są wręcz spektakularne i żadna inna metoda nie gwarantuje choć w minimalnym stopniu efektów jakie daje zastosowanie lasera frakcyjnego.