Jest to masaż antycellulitowy, który jest idealną propozycją dla każdej osoby dbającej o swoje ciało. Jeżeli nie jesteś zadowolony lub zadowolona z wyglądu swoich łydek, brzucha, ud lub pośladków, wizyta w naszym Gabinecie jest dla ciebie znakomitym rozwiązaniem.
 

Masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy.

Masaż Bańką Chińską rozbija tkankę tłuszczową, przyspiesza proces lipolizy, usuwa toksyny z organizmu, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii i wygładza skórę. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej, a efekt można zauważyć na zmniejszającym się obwodzie części ciała, które były poddawane zabiegowi. Podczas zabiegu aplikujemy na skórę specjalnie skomponowaną oliwkę zawierającą składniki aktywne. Poprawę jędrności skóry widać już po kilku zabiegach ale do uzyskania zadowalającego efektu należy wykonać zalecaną serię. Gwarantuje to utrzymanie skóry w świetnej kondycji. Jednak przede wszystkim taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

masaż bańką 2

 

Wskazania:

 - walka z cellulitem

 - utrata jędrności skóry

 - obrzęki limfatyczne

 - zwiotczała skóra

 - napięte i obolałe mięśnie

Efekty:

 - redukcja cellulitu

 - ujędrnienie skóry

 - modelowanie sylwetki

 - poprawa kolorytu skóry

 - zmniejszenie obrzęków

 - detoksykacja

 

Efekty masażu to kwestia indywidualna, jednak bańki chińskie szybko zyskały renomę jako jeden z najszybszych sposobów walki z cellulitem. Prócz wszystkich wyżej wymienionych zalet masażu bańką chińską można wyróżnić również to, że stosowany nawet krótko, daje większe efekty terapeutyczne niż 30 minut masażu klasycznego. Najlepszym tego przykładem jest rosnące uznanie tej metody wśród klientów.

 

bańki

Terapia chińska w połączeniu z ultradźwiękami:
Połączenie masażu Bańką chińską z działaniem ultradźwięków daje pogłębienie efektu i pozostawia skórę wygładzoną, odżywioną oraz ujędrnioną. 
Ultradźwięki w połączeniu z masażem bańką chińską wpływają bardzo korzystnie na wyszczuplenie sylwetki. Podczas masażu bańką chińską następuje rozbicie tkanki tłuszczowej. Rozgrzaną i pobudzoną tkankę tłuszczową „bombardujemy" falą ultradźwiękową, która w szybkim tempie wprowadza preparat antycellulitowy do komórek tłuszczowych przyspieszając rozbicie cellulitu. Zabieg zalecany jest dla osób z zaawansowanym cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową.
 
Częstotliwość:
Masaż bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut, powinien być wykonywany seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami 3 - 7 dni.