Zabieg ONDA to technologiczny skok w dziedzinie redukcji cellulitu. Dzięki wykorzystaniu unikalnych mikrofal Coolwaves, zabieg pozwala na selektywne docieranie do miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dodatkową główna zaletą zabiegu jest jego bezinwazyjność, dzięki czemu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się  bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek, bezpiecznie i komfortowo dla pacjenta. Technologia Onda pozwala na nie tylko redukcję tkanki tłuszczowej ale też odnosi sukcesy w dziedzinie redukcji cellulitu oraz ujędrnianiu skóry.
System COOLWAVES –  Onda  to jedyne urządzenie, które w jednym zabiegu likwiduje trzy problemy.
Zabieg Onda efektywnie zredukuje tkankę tłuszczową (wyszczuplanie i modelowanie ciała), zlikwiduje cellulit i ujędrniani skórę.
W trakcie zabiegu dla komfortu  pacjenta, zastosowany został zintegrowany system chłodzenia kontaktowego, który zwiększa się komfort i bezpieczeństwo.
Przebieg zabiegu:
Przed rozpoczęciem zabiegu ONDA przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem,w celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Po procedurze wywiadu, w pierwszej kolejności oceniamy grubość tkanki tłuszczowej. Informacja ta pozwala nam na dobranie indywidualnych parametrów oraz programu zabiegowego. Następnie na wybranym obszarze zabiegowym rozprowadzamy glicerynę, wówczas możemy przystąpić do masowania głowicą urządzenia wybranego obszaru zabiegowego.

Efekty zabiegu:
- redukcja opornej tkanki tłuszczowej
- zmniejszenie obwodu ud i talii
- redukcja oponki na brzuchu
- redukcja tzw. boczków i bryczesów
- ujędrnienie skóry
- redukcja cellulitu